Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сологубівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21726161) був реорганізований і увійшов до складу Оратівської громади

Виконавчий комітет

Відповідно до Указу Президента України від 06.12.2018 № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» на території сільських рад Оратівського району триває формування та обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки.

2 лютого 2019 року в Сологубівській сільській раді Оратівського району на засіданні виконавчого комітету було обговорено перспективний план розвитку  Сологубівської сільської територіальної громади на 2019-2021 роки. Голова сільської ради Федір  Вітковський підсумував результати роботи за 2015-2018 роки та окреслив перспективи розвитку  територіальної громади  на найближчі три роки.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування